Вторник, 17.09.2019, 12:08
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

КУ "Михайловская ООШ І-ІІІ ступеней №3"

Главное меню
Мини-чат
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа

Школьный этап

2011-2012 навчальний рік

Учасниками шкільного етапу олімпіад стали 208  учнів школи

Переможці – 179 учнів (86%)

І місце – 25 школярів

ІІ місце – 78 школярів

ІІІ місце – 76 школярів

Результативність виступу школярів в І (шкільному) етапі предметних олімпіад


Список
учнів-переможців І (шкільного) етапу предметних олімпіад
І місце
Фізична культура
- Шершнєва Єлизавета (8-Б) Дудко Т.Б.
- Чорноокий Артур (9-А) Хорошун С.П.
- Гнідий Дмитро (10) Дудко Т.Б.
- Саржан Данило (11) Дудко Т.Б.
Російська мова і література
- Бука Катерина (9-А) Гордійчук О.В.
Трудове навчання
- Лисенко Андрій (11)  Івченко І.В.
Педагогіка і психологія
- Чаплюн Оксана (11) Кредєнцова М.В.
Екологія
- Саржан Данило (11) Момот О.В.
Основи економіки
- Чаплюн Оксана (11) Людоговська О.М.
Українська мова і література
- Сотник Артем (6-А) Плоска Н.І.
- Соколова Анастасія (7) Савенкова К.В. Плоска Н.І.
- Даниленко Анастасія (10) Тібій С.Л.
- Голуб Анастасія (11) Плоска Н.І.
Фізика
- Білоконь Денис (11) Пошванюк А.І.
Математика
- Білоконь Владислав (6-А) Калінінська О.А.
- Яковенко Олексій (7) Калінінська О.А.
Географія
- Чаплюн Оксана (11) Людоговська О.М.
Історія
- Цеховська Валерія (10) Машталер С.Д.
Основи правознавства
- Даниленко Анастасія (10) Машталер С.Д.
- Щербакова Катерина (9-Б) Машталер С.Д.
Історія рідного краю
- Конєв Владислав (9-Б) Каба Г.В.
- Цеховська Валерія (10) Каба Г.В.
- Чаплюн Оксана (11) Каба Г.В.
Англійська мова
- Матросова Віолета (11) Носаченко М.С.
- Даниленко Анастасія (10) Режко Н.Ю.

І І    м і с ц е

Хімія
- Черикова Марія (9-Б) Кобілєва С.І.
- Конєв Владислав (9-Б) Кобілєва С.І.
Біологія
- Білоконь Денис (11) Момот О.В.
- Лисенко Андрій (11) Момот О.В.
- Гнідий Дмитро (10) Момот О.В.
- Цеховська Валерія (10) Момот О.В.
- Бука Катерина (9-А) Момот О.В.
- Черикова Марія (9-Б) Момот О.В.
- Шершнєва Єлизавета (8-Б) Момот О.В.
- Глушенко Юлія (7) Момот О.В.
- Яковенко Олексій (7) Момот О.В.
Фізична культура
- Білоконь Денис (11) Дудко Т.Б.
- Килипченко Олександра (9-Б) Хорошун С.П.
Російська мова і література
- Сотник Артем (6-А) Шершнєва Я.О.
- Деревська Світлана (6-Б) Шершнєва Я.О.
- Соколова Анастасія (7) Шахова В.А.
- Яковенко Олексій (7) Шахова В.А.
- Шершнєва Єлизавета (8-Б) Гордійчук О.В.
- Черикова Марія (9-Б) Гордійчук О.В.
- Карась Олег (9-Б) Гордійчук О.В.
- Сіра Анна (10) Гордійчук О.В.
- Бондаренко Анастасія (10) Гордійчук О.В.
- Голуб Анастасія (11) Шершнєва Я.О.
Трудове навчання
- Білоконь Денис (11) Івченко І.В.
- Троян Дмитро (9-Б) Івченко І.В.
Педагогіка і психологія
- Лисенко Андрій (11) Кредєнцова М.В.
Екологія
- Лисенко Андрій (11) Момот О.В.
- Білоконь Денис (11) Момот О.В.
Основи економіки
- Лисенко Андрій (11) Людоговська О.М.
Українська мова і література
- Деревська Світлана (6-Б) Тібій С.Л.
- Горлова Вікторія (6-А) Плоска Н.І.
- Шершнєва Єлизавета (8-Б)  Тібій С.Л.
- Щербакова Катерина (9-Б) Передерій Т.Б.
- Конєв Владислав (9-Б) Передерій Т.Б.
- Сіра Анна (10) Тібій С.Л.
- Ткаченко Олександра (10) Тібій С.Л.
- Матросова Віолета (11) Плоска Н.І.
Астрономія
- Саржан Данило (11) Пошванюк А.І.
- Лисенко Андрій (11) Пошванюк А.І.
Географія
- Лисенко Андрій (11) Людоговська О.М.
- Саржан Данило (11) Людоговська О.М.
Історія
- Бука Катерина (9-А) Каба Г.В.
- Конєв Владислав (9-Б) Каба Г.В.
- Сіра Анна (10) Машталер С.Д.
- Ткаченко Олександра (10) Машталер С.Д.
- Саржан Данило (11) Каба Г.В.
- Чаплюн Оксана (11) Каба Г.В.
Основи правознавства
- Гнідий Дмитро (10) Машталер С.Д.
- Цеховська Валерія (10) Машталер С.Д.
- Карась Олег (9-Б) Машталер С.Д.
- Рудік Оксана (9-Б) Машталер С.Д.
- Бука Катерина (9-А) Машталер С.Д.
- Двізов Павло (9-А) Машталер С.Д.
Історія рідного краю
- Когут Андрій (8-Б) Машталер С.Д.
- Марчук Олександр (8-Б) Машталер С.Д.
- Двізов Павло (9-А) Каба Г.В.
- Килипченко Олександра (9-Б) Каба Г.В.
- Ткаченко Олександра (10) Каба Г.В.
- Саржан Данило (11) Каба Г.В.
- Ільницький Юрій (7) Каба Г.В.
- Яковенко Олексій (7) Каба Г.В.
Інформаційні технології
- Конєв Владислав (9-Б) Калінінська О.А.
- Черикова Марія (9-Б) Калінінська О.А.
- Гнідий Дмитро (10) Калінінська О.А.
- Лисенко Андрій (11) Калінінська О.А.
Англійська мова
- Бондаренко Анастасія (10) Режко Н.Ю.
- Гнідий Дмитро (10) Режко Н.Ю.
Трудове навчання
- Бондаренко Анастасія (10) Шахова В.А.-
- Іванікова Марія (9-А) Шахова В.А.
- Рудік Оксана (9-Б) Шахова В.А.
Математика
- Мостова Дар’я (5-А) Бабаніна Н.М.
- Чешик Адам (5-А) Бабаніна Н.М.
- Гнідий Павло (6-А) Калінінська О.А.
- Сотник Артем (6-А) Калінінська О.А.
- Ільницький Юрій (7) Калінінська О.А.
- Тян Дмитро (8-Б) Бабаніна Н.М.
- Бука Катерина (9-А) Бабаніна Н.М.
- Білоконь Денис (11) Курмак В.В.
- Лисенко Андрій (11) Курмак В.В.

І І І    м і с ц е

Хімія
- Когут Андрій (8-Б)  Кобілєва С.І.
- Бука Катерина (9-А) Кобілєва С.І.
- Лисенко Андрій (11) Кобілєва С.І.
- Білоконь Денис (11) Кобілєва С.І.
Біологія
- Ткаченко Олександра (10) Момот О.В.
- Конєв Владислав (9-Б) Момот О.В.
- Когут Андрій (8-Б) Момот О.В.
- Ільницький Юрій (7) Момот О.В.
Фізична культура
- Асатуров Альберт (11) Дудко Т.Б.
Російська мова і література
- Білоконь Владислав (6-А) Шершнєва Я.О.
- Горлова Вікторія (6-А) Шершнєва Я.О.
- Марковська Марія (6-Б) Шершнєва Я.О.
- Глушенко Юлія (7) Шахова В.А.
- Ільницький Юрій (7) Шахова В.А.
- Когут Андрій (8-Б) Гордійчук О.В.
- Конєв Владислав (9-Б) Гордійчук О.В.
- Стадніченко Анастасія (9-Б) Гордійчук О.В.
- Даниленко Анастасія (10) Гордійчук О.В.
- Матросова Віолета (11) Шершнєва Я.О.
Фізика
- Білоконь Денис (11) Пошванюк А.І.
- Лисенко Андрій (11) Пошванюк А.І.
- Саржан Данило (11) Пошванюк А.І.
- Бука Катерина (9-А) Пошванюк А.І.
- Карась Олег (9-Б) Пошванюк А.І.
- Конєв Владислав (9-Б) Пошванюк А.І.
Трудове навчання
- Карась Олег (9-Б) Івченко І.В.
- Конєв Владислав (9-Б) Івченко І.В.
Інформатика
- Бука Катерина (9-А) Калінінська О.А.
Педагогіка і психологія
- Матросова Віолета (11) Кредєнцова М.В.
Українська мова і література
- Науменко Владислава (6-Б) Тібій С.Л.
- Марковська Марія (6-Б) Тібій С.Л.
- Оджубійська Дарина (6-А) Плоска Н.І.
- Глушенко Юлія (7) Савенкова К.В. Плоска Н.І.
- Скрипник Марія (7) Савенкова К.В. Плоска Н.І.
- Когут Андрій (8-Б) Тібій С.Л.
- Нігай Карина (8-А) Житник О.І.
- Бука Катерина (9-А) Передерій Т.Б.
- Карась Олег (9-Б) Передерій Т.Б.
- Черикова Марія (9-Б) Передерій Т.Б.
- Бондаренко Анастасія (10) Тібій С.Л.
- Гнідий Дмитро (10) Тібій С.Л.
 Історія
- Когут Андрій (8-Б) Машталер С.Д.
- Марчук Олександр (8-Б) Машталер С.Д.
- Шершнєва Єлизавета (8-Б) Машталер С.Д.
- Карась Олег (9-Б) Каба Г.В.
- Килипченко Олександра (9-Б) Каба Г.В.
- Бондаренко Анастасія (10) Машталер С.Д.
Основи правознавства
- Конєв Владислав (9-Б) Машталер С.Д.
- Черикова Марія (9-Б) Машталер С.Д.
Історія рідного краю
- Нігай Карина (8-А) Машталер С.Д.-
- Мальцева Світлана (8-А) Машталер С.Д.
- Тян Дмитро (8-Б) Машталер С.Д.
- Глушенко Юлія (7) Каба Г.В.
Інформаційні технології
- Білоконь Денис (11) Калінінська О.А.
- Чаплюн Оксана (11) Калінінська О.А.
Англійська мова
- Саржан Данило (11) Носаченко М.С.
- Сіра Анна (10) Режко Н.Ю.
- Тисленко Вероніка (10) (Режко Н.Ю.)
- Ткаченко Олександра (10) Режко Н.Ю.
- Бука Катерина (9-А) Режко Н.Ю.
Трудове навчання
- Ковальова Ангеліна (9-Б) Шахова В.А.
- Сіра Анна (10) Шахова В.А.
Математика
- Настин Максим (5-Б) Калінінська О.А.
- Самофал Іван (5-Б) Калінінська О.А.
- Писанко Дмитро (5-А) Бабаніна Н.М.
- Деревська Світлана (6-Б) Курмак В.В.
- Глушенко Юлія (7) Калінінська О.А.
- Когут Андрій (8-Б) Бабаніна Н.М.
- Шершнєва Єлизавета (8-Б) Бабаніна Н.М.
- Карась Олег (9-Б) Бабаніна Н.М.
- Конєв Владислав (9-Б) Бабаніна Н.М.
- Черикова Марія (9-Б) Бабаніна Н.М.
Географія
- Ільницький Юрій (7) Людоговська О.М.
- Глушенко Юлія (7) Людоговська О.М.
- Даниленко Анастасія (10) Людоговська О.М.



Поиск
Календарь
«  Сентябрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
СКОРО
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Я маю право!
Я маю право!
Время жизни сайта

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтов - uCoz