Воскресенье, 19.11.2017, 05:49
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

КУ "Михайловская ООШ І-ІІІ ступеней №3"

Главное меню
Мини-чат
Банер Гаряча лінія
Гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа

ім. Т.Г. Шевченка

2015-2016 навчальний рік
ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови і літератури імені Т.Шевченка
Болотов Арсеній (5-Б клас) - ІІ місце (учитель Тібій С.Л.)
Козлікіна Анастасія (7 клас) - ІІІ місце (учитель Тібій С.Л.)
І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови і літератури імені Т.Шевченка
 
2014-2015 навчальний рік
ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови і літератури імені Т.Шевченка
Саруханян Сильвія (6-А клас) - ІІІ місце (учитель Тібій С.Л.)
Деревська Світлана (9-Б клас) - ІІІ місце (учитель Тібій С.Л.)
І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови і літератури імені Т.Шевченка
 
2012-2013 навчальний рік
ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови і літератури імені Т.Шевченка

Даниленко Анастасія (11 клас) - ІІ місце (вчитель Тібій С.Л.)

І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови і літератури імені Т.Шевченка

Переможці

Клас

Місце

Вчитель

Павлюк А.

5-Б

І

Плоска Н.І.

Настин М.

6-Б

І

Плоска Н.І.

Деревська С.

7-Б

І

Тібій С.Л.

Даниленко А.

11

І

Тібій С.Л.

Горлова К.

5-Б

ІІ

Плоска Н.І.

Барахта Є.

5-Б

ІІ

Плоска Н.І.

Зражевська В.

6-Б

ІІ

Плоска Н.І.

Шелепко Д.

6-А

ІІ

Тібій С.Л.

Горлова В.

7-А

ІІ

Плоска Н.І.

Науменко В.

7-Б

ІІ

Тібій С.Л.

Черикова М.

10

ІІ

Передерій Т.Б.

Конєв В.

10

ІІ

Передерій Т.Б.

Зінченко О.

5-А

ІІІ

Плоска Н.І.

Єнокян К.

6-А

ІІІ

Тібій С.Л.

Нігай К.

9-А

ІІІ

Житник О.І.

Лесун А.

9-Б

 ІІІ

 Тібій С.Л.

Лактіонов Є.

9-А

ІІІ

Житник О.І.

 

2011-2012 навчальний рік
ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови і літератури імені Т.Шевченка

Голуб Анастасія (11 клас) - І місце (вчитель Плоска Н.І.)

 

2010-2011 навчальний рік
ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови і літератури імені Т.Шевченка

Соколова Анастасія (6 клас) - І місце (вчитель Савенкова К.В.)
Голуб Анастасія (10 клас) - І місце (вчитель Плоска Н.І.)

І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови і літератури імені Т.Шевченка
Переможці Клас Місце Вчитель

Сотник Артем

5-А

І

Плоска Н.І.

Соколова Анастасія

6

І

Савенкова К.В.

Голуб Анастасія

10

І

Плоска Н.І.

Горлова Вікторія

5-А

ІІ

Плоска Н.І.

Яковенко Олексій

6

ІІ

Плоска Н.І.

Бука Катерина

8-А

ІІ

Передерій Т.Б.

Бабешко Оксана

5-А

ІІІ

Плоска Н.І.

Білоконь Владислав

5-А

ІІІ

Плоска Н.І.

Тарасенко Анастасія

6

ІІІ

Плоска Н.І.

Ільницький Юрій

6

ІІІ

Савенкова К.В.

Шершнєва Єлизавета

7

ІІІ

Тібій С.Л.

Конєв Владислав

8-Б

ІІІ

Передерій Т.Б.

Черикова Марія

8-Б

ІІІ

Передерій Т.Б.

Бондаренко Анастасія

9-А

ІІІ

Плоска Н.І.

Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
СКОРО
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Время жизни сайта

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтов - uCoz