Понедельник, 25.09.2017, 03:24
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

КУ "Михайловская ООШ І-ІІІ ступеней №3"

Главное меню
Мини-чат
Банер Гаряча лінія
Гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа

ім. П. Яцика

2015-2016 навчальний рік

ІІ (районний) етап
Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

Переможці районного етапу XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика:

Мартиненко Антон, учень 4-Б класу -  ІІІ місце;

Денисенко Марія, учениця  5-Б  класу - ІІ місце;

Бекеньова Юлія, учениця 11  класу - ІІ місце.

І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика

2014-2015 навчальний рік

ІІ (районний) етап
Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

Мартиненко А. (3-Б) - ІІ місце (вчитель Марчук О.А.)

Болотов А. (4-Б) - ІІ місце (вчитель Смірнова О.М.)

Козлікіна А. (6-Бкласс) – ІІ місце (вчитель Тібій С.Л.)

Деревська С. (9-Б клас) – ІІ місце (вчитель Тібій С.Л.)

І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

 

2012-2013 навчальний рік

ІІ (районний) етап
Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

Табаєва Е. (3-А клас) –  І місце (вчитель Телюпа Н.Ф.)

Козлікіна А. (4-Бкласс) – ІІ місце (вчитель Бурцева Г.І.)

Соколова А.(8 клас)– ІІ місце (вчителі Савенкова К.В., Плоска Н.І.)

Даниленко А. (11 клас) – ІІ місце (вчитель Тібій С.Л.)


І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

 

2011-2012 навчальний рік

ІІ (районний) етап

Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

Соколова Анастасія (7 клас) – І місце (вчитель Савенкова К.В.)

Долга Злата (3-А клас) – ІІ місце (вчитель Передерій В.В.)

Даниленко Анастасія (10 клас) – ІІ місце (вчитель Тібій С.Л.)

Деревська Світлана (6-Б клас) – ІІІ місце (вчитель Тібій С.Л.)


І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

 

2010-2011 навчальний рік_

ІІІ (обласний) етапnull

Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

Соколова Анастасія (6 клас) - ІІ місце (вчитель Савенкова К.В.)

Голуб Анастасія (10 клас) - ІV місце (вчитель Плоска Н.І.)

-_

ІІ (районний) етап

Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика

Голуб Анастасія (10 клас) - І місце (вчитель Плоска Н.І.)

Соколова Анастасія (6 клас) - ІІ місце (вчитель Савенкова К.В.)

Зражевська Вікторія (4-Бклас) - ІІІ місце (вчитель Смірнова О.М.)

---

І (шкільний) етап

Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика 

 

ПІ учня Клас   Місце Вчителі
Курдупа Вікторія 3-Б  ІІ Марчук О.А.
Сьомік Анастасія 3-Б ІІІ Марчук О.А.
Зражевська Вікторія 4-Б І Смірнова О.М.
Настин Максим 4-Б ІІ Смірнова О.М.
Сидельнікова Олена 4-Б ІІ Смірнова О.М.
Мостова Дар'я 4-А ІІІ Коваленко Л.І.
Білоконь Владислав 5-А І Плоска Н.І.
Сотник Артем 5-А ІІ Плоска Н.І.
Бабешко Оксана 5-А ІІ Плоска Н.І.
Горлова Вікторія 5-А ІІІ Плоска Н.І.
Гнідий Павло 5-А ІІІ Плоска Н.І.
Яковенко Олексій 6 І Плоска Н.І.
Скрипник Марія 6 ІІ Савенкова К.В.
Соколова Анастасія 6 ІІ Савенкова К.В.
Ільницький Юрій 6 ІІІ Савенкова К.В.
Тарасенко Анастасія 6 ІІІ Плоска Н.І.
Шерщнєва Єлизавета 7 ІІ Тібій С.Л.
Когут Андрій 7 ІІІ  Тібій С.Л.
Бикова Олена 7 ІІІ  Тібій С.Л.
Бука Катерина 8-А І Передерій Т.Б.
Черикова Марія 8-Б ІІ Передерій Т.Б.
Попчук Анна 8-Б ІІ Передерій Т.Б.
Карась Олег 8-Б  ІІІ Передерій Т.Б.
Стадніченко Анастасія 8-Б  ІІІ Передерій Т.Б.
Шелухіна Марина 9-А І Плоска Н.І.
Бондаренко Анастасія 9-А ІІ Плоска Н.І.
Сіра Анна 9-А ІІІ Тібій С.Л.
Голуб Анастасія 10 І Плоска Н.І.
Матросова Віолетта 10 ІІ Плоска Н.І.
Момот Василь 10 ІІ Плоска Н.І.
Білоконь Денис 10 ІІІ Плоска Н.І.
Саржан Даніїл 10 ІІІ Плоска Н.І.
Поиск
Календарь
«  Сентябрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
СКОРО
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Время жизни сайта

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтов - uCoz