Понедельник, 09.12.2019, 04:30
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

КУ "Михайловская ООШ І-ІІІ ступеней №3"

Главное меню
Мини-чат
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа

I этап

2012-2013 навчальний рік
Учасниками
шкільного етапу олімпіад стали 199 учнів школи. Якість виступу - 92,5%
І місце - 23 учні
ІІ місце - 72 учні
ІІІ місце - 89 учнів

І    м і с ц е

Українська мова і література
Даниленко Анастасія (11 клас) Тібій С.Л.
Географія
Даниленко Анастасія (11 клас) Людоговська О.М.
Педагогіка і психологія
Цеховська Валерія (11 клас) Кредєнцова М.В.
Математика
Настин Максим (6-Б) Калінінська О.А.
Білоконь Владислав (7-А) Калінінська О.А.
Бука Катерина (10) Бабаніна Н.М.
Основи економіки
Даниленко Анастасія (11 клас) Людоговська О.М.
Російська мова
Соколова Анастасія (8 клас) Шахова В.А.
Бука Катерина (10 клас) Гордійчук О.В.
Історія
Деревська Світлана (7-Б) Машталер С.Д.
Двізов Павло (10 клас) Каба Г.В.
Данилюк Людмила (11 клас) Машталер С.Д.
Хімія
Глушенко Юлія (8 клас) Кобілєва С.І.
Історія рідного краю
Горлова Вікторія (7-А) Машталер С.Д.
Двізов Павло (10 клас) Каба Г.В.
Данилюк Людмила (11) Машталер С.Д.
Біологія
Горлова Вікторія (7-А) Момот О.В.
Фізична культура
Гнідий Дмитро (11 клас) Дудко Т.Б.
Беспалова Ірина (11 клас) Дудко Т.Б.
Карась Олег (10 клас) Хорошун С.П.
Екологія
Ткаченко Олександра (11 клас) Момот О.В.
Англійська мова
Бука Катерина (10 клас) Носаченко М.С.
Даниленко Анастасія (11 клас) Режко Н.Ю.
Основи правознавства
Данилюк Людмила (11 клас) Машталер С.Д.
ІІ    м і с ц е
Українська мова і література
Сіра Анна (11 клас) Тібій С.Л.
Кучерява Наталя (11 клас) Тібій С.Л.
Конєв Владислав (10 клас) Передерій Т.Б.
Шершнєва Єлизавета (9-Б) Тібій С.Л.
Когут Андрій (9-Б) Тібій С.Л.
Тарасенко Анастасія (8 клас) Плоска Н.І.
Глушенко Юлія (8 клас) Плоска Н.І.,Савенкова К.В.
Горлова Вікторія (7-А) Плоска Н.І.
Деревська Світлана (7-Б) Тібій С.Л.
Зражевська Вікторія (6-Б) Плоска Н.І.
Настин Максим 6-Б Плоска Н.І.
Географія
Горлова Вікторія 7-А Людоговська О.М.
Сотник Артем 7-А Людоговська О.М.
Глушенко Юлія 8 Людоговська О.М.
Двізов Павло 10 Людоговська О.М.
Бука Катерина 10 Людоговська О.М.
Данилюк Людмила 11 Людоговська О.М.
Педагогіка і психологія
Ткаченко Олександра 11 Кредєнцова М.В.
Математика
Павлюк Анастасія 5 Курмак В.В.
Зінченко Олена 5-А Бабаніна Н.М.
Конєва Анна 6-Б Калінінська О.А.
Самофал Іван 6-Б Калінінська О.А.
Гнідий Павло 7-А Калінінська О.А.
Сотник Артем 7-А Калінінська О.А.
Основи економіки
Гнідий Дмитро 11 Людоговська О.М.
Данилюк Людмила 11 Людоговська О.М.
Російська мова
Тарасенко Анастасія 8 Шахова В.А.
Ільницький Юрій 8 Шахова В.А.
Когут Андрій 9-Б Гордійчук О.В.
Шершнєва Єлизавета 9-Б Гордійчук О.В.
Стадніченко Анастасія 10 Гордійчук О.В.
Карась Олег 10 Гордійчук О.В.
Бондаренко Анастасія 11 Гордійчук О.В.
Сіра Анна 11 Гордійчук О.В.
Історія
Горлова Вікторія 7-А Машталер С.Д.
Косенко Роман 7-А Машталер С.Д.
Кім Денис 9-А Каба Г.В.
Лесун Аліна 9-Б Машталер С.Д.
Тисленко Вероніка 11 Машталер С.Д.
Хімія
Бука Катерина 10 Кобілєва С.І.
Біологія
Гнідий Павло 7-А Момот О.В.
Сотник Артем 7-А Момот О.В.
Глушенко Юлія 8 Момот О.В.
Шершнєва Єлизавета 9-Б Момот О.В.
Ткаченко Олександра 11 Момот О.В.
Астрономія
Гнідий Дмитро 11 Пошванюк А.І.
Лесун Аліна 9-Б Пошванюк А.І.
Основи правознавства
Лесун Аліна 9-Б Машталер С.Д.
Даниленко Анастасія 11 Машталер С.Д.
Тисленко Вероніка 11 Машталер С.Д.
Фізична культура
Неділько Денис 11 Дудко Т.Б.
Данилюк Людмила 11 Дудко Т.Б.
Конєв Владислав 10 Хорошун С.П.
Екологія
Цеховська Валерія 11 Момот О.В.
Гнідий Дмитро 11 Момот О.В.
Англійська мова
Сотник Артем 7-А Носаченко М.С.
Соколова Анастасія 8 Носаченко М.С.
Ільницький Юрій 8 Носаченко М.С.
Черикова Марія 10 Носаченко М.С.
Гнідий Дмитро 11 Режко Н.Ю.
Кучерява Наталя 11 Режко Н.Ю.
Обслуговуюча праця
Бойко Олена 9-Б Шахова В.А.
Бондаренко Анастасія 11 Шахова В.А.
Технічна праця
Лактіонов Євгеній 9-А Івченко І.В.
Когут Андрій 9-БІвченко І.В.
Карась Олег 10 Івченко І.В.
Чорноокий Артур 10 Івченко І.В.
Історія рідного краю
Косенко Роман 7-А Машталер С.Д.
Деревська Світлана 7-Б Машталер С.Д.
Лесун Аліна 9-Б Машталер С.Д.
Конєв Владислав 10 Каба Г.В.
Цеховська Валерія 11 Машталер С.Д.

ІІІ    м і с ц е
Українська мова і література
Черикова Марія 10 Передерій Т.Б.
Карась Олег 10 Передерій Т.Б.
Бука Катерина 10 Передерій Т.Б.
Тян Дмитро 9-Б Тібій С.Л.
Ільницький Юрій 8 Плоска Н.І., Савенкова К.В.
Скрипник Марія 8 Плоска Н.І., Савенкова К.В.
Гнідий Павло 7-А Плоска Н.І.
Сотник Артем 7-А Плоска Н.І.
Мостова Дар’я 6-А Тібій С.Л.
Географія (вчитель Людоговська О.М.)
Гнідий Дмитро 11
Конєв Владислав10
Черикова Марія 10
Стадніченко Анастасія 10
Когут Андрій 9-Б
Тян Дмитро 9-Б
Шершнєва Єлизавета 9-Б
Соколова Анастасія 8
Скрипник Марія 8
Деревська Світлана 7-Б
Білоконь Владислав 7-А
Гнідий Павло 7-А
Педагогіка і психологія ( вчитель Кредєнцова М.В.)
Сіра Анна 11
Бондаренко Анастасія 11
Математика
Індюхов Данило 5-Б Курмак В.В.
Кім Дмитро 5-А Бабаніна Н.М.
Пісклов Олександр 5-А Бабаніна Н.М.
Ковальов Ілля 6-Б Калінінська О.А.
Мостова Дар’я 6-А Бабаніна Н.М.
Чешик Адам 6-А Бабаніна Н.М.
Деревська Світлана 7-Б Курмак В.В.
Глушенко Юлія 8 Калінінська О.А.
Тян Дмитро 9-Б Бабаніна Н.М.
Шершнєва Єлизавета 9-Б Бабаніна Н.М.
Конєв Владислав 10 Бабаніна Н.М.
Бука Євгенія 11 Калінінська О.А.
Гнідий Дмитро 11Калінінська О.А.
Російська мова
Скрипник Марія 8 Шахова В.А.
Кім Денис 9-А Гордійчук О.В.
Лактіонов Євгеній 9-АГордійчук О.В.
Нігай Карина 9-А Гордійчук О.В.
Черикова Марія 10 Гордійчук О.В.
Щербакова Катерина 10 Гордійчук О.В.
Конєв Владислав 10 Гордійчук О.В.
Ткаченко Олександра 11Гордійчук О.В.
Історія
Бойко Олена 9-Б Машталер С.Д.
Конєв Владислав 10 Каба Г.В.
Хімія (вчиель Кобілєва С.І.)
Шершнєва Єлизавета 9-Б
Карась Олег 10
Конєв Владислав 10
Фізика (вчитель Пошванюк А.І.)
Гнідий Дмитро 11
Конєв Владислав 10
Карась Олег 10
Глушенко Юлія 8
Сотник Артем 7-А
Біологія (вчитель Момот О.В.)
Деревська Світлана 7-Б
Тян Дмитро 9-Б
Бука Катерина 10
Конєв Владислав 10
Черикова Марія 10
Цеховська Валерія 11
Гнідий Дмитро 11
Астрономія (вчитель Пошванюк А.І.)
Сотник Артем 7-А
Гнідий Павло 7-А
Інформаційні технології ( вчитель Калінінська О.А.)
Гнідий Дмитро 11
Ковальова Ангеліна 10
Конєв Владислав 10
Основи правознавства
Ходирєва Маргарита 9-А Каба Г.В.
Бойко Олена 9-Б Машталер С.Д.
Інформатика (вчитель Калінінська О.А.)
Гнідий Дмитро 11
Англійська мова
Скрипник Марія 8 Носаченко М.С.
Бондаренко Анастасія 11 Режко Н.Ю.
Сіра Анна 11 Режко Н.Ю.
Тисленко Вероніка 11 Режко Н.Ю.
Обслуговуюча праця (вчитель Шахова В.А.)
Шевцова Віталіна 9-Б
Бикова Олена 9-Б
Асадова Айсель 9-Б
Ткаченко Олександра 11
Бука Євгенія 11
Драбець Катерина 11
Технічна праця (вчитель Івченко І.В.)
Яковенко Олексій 8
Клименко Владислав 8
Ісаєв Дмитро 8
Конєв Владислав 10
Історія рідного краю
Ільницький Юрій 8 Каба Г.В.
Глушенко Юлія 8 Каба Г.В.
Ходирєва Маргарита 9-А Каба Г.В.
Бойко Олена 9-Б Машталер С.Д.
Фізична культура
Масалига Олександр 11 Дудко Т.Б.
Даниленко Анастасія 11 Дудко Т.Б.





Поиск
Календарь
«  Декабрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
СКОРО
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Я маю право!
Я маю право!
Время жизни сайта

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтов - uCoz