Понедельник, 09.12.2019, 04:33
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

КУ "Михайловская ООШ І-ІІІ ступеней №3"

Главное меню
Мини-чат
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа

2013-2014

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Українська мова

Зражевська Вікторія, 7 клас - ІІ місце

Деревська Світлана, 8 клас - ІІ місце

Горлова Вікторія, 8 клас - ІІ місце

Соколова Анастасія, 9 клас - ІІ місце

Тарасенко Анастасія, 9 клас - ІІ місце

Російська мова

Єфремова Катерина, 11 клас - ІІІ місце

Соколова Анастасія, 9 клас - ІІІ місце

Англійська мова

Єфремова Катерина, 11 клас - І місце

Черикова Марія, 11 клас - ІІ місце

Математика

Білоконь Владислав, 8 клас -  ІІІ місце

Яковенко Олексій, 9 клас - ІІІ місце

Географія

Сотник Артем, 8 клас - ІІ місце

Горлова Вікторія, 8 клас -  ІІ місце

Глушенко Юлія, 9 клас -  ІІІ місце

Конєв Владислав, 11 клас -  ІІІ місце

Біологія

Шершнєва Єлизавета, 10 клас - ІІ місце

Гнідий Павло, 8 клас - ІІ місце

Бука Катерина, 11 клас - ІІІ місце

Сотник Артем, 8 клас -  ІІІ місце

Глушенко Юлія, 9 клас - ІІІ місце

Історія

Двізов Павло, 11 клас -  ІІІ місце

Фізика

Гнідий Павло, 8 клас - ІІІ місце

Сотник Артем, 8 клас -  ІІ місце

Єфремова Катерина, 11 клас - ІІІ місце

Карась Олег, 11 клас - ІІІ місце

Екологія

Конєв Владислав, 11 клас -  ІІІ місце

Астрономія

Сотник Артем, 8 клас -  ІІІ місце

Інформаційні технології

Ковальова Ангеліна, 11 клас - ІІ місце

Трудове навчання (технічні види праці)

Ісаєв Дмитро, 9 клас - ІІ місце

Чорноокий Артур, 11 клас -  ІІ місце

Карась Олег, 11 клас - І місце

Трудове навчання (обслуговуючи види праці)

Міюц Єлизавета - І місце

Черикова Марія, 11 клас - ІІ місце

Фізична культура

 Черноокий Артур, 11 клас -  І місце

Килипченко Олександра, 11 клас - І місце

Педагогіка та психологія

Стадніченко Анастасія, 11 клас - ІІ місце

Черикова Марія, 11 клас - І місце

Щербакова Катерина, 11 клас -  ІІІ місце

 

І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад
Переможцями стали 163 учні із 181 (90%).
Із них І місце – 19 школярів, ІІ місце – 70 учнів, ІІІ місце – 74 учні.


Результативність виступу команд

Список переможців

Список учасників ІІ (районного) етапу


 

 

 

Поиск
Календарь
«  Декабрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
СКОРО
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Я маю право!
Я маю право!
Время жизни сайта

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтов - uCoz