Понедельник, 09.12.2019, 04:36
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

КУ "Михайловская ООШ І-ІІІ ступеней №3"

Главное меню
Мини-чат
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа

2012-2013

Учні-переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

Білоконь Владислав (7-А клас) - ІІ місце з математики (вчитель Калінінська О.А.)

Гнідий Дмитро (11 клас) - 
ІІІ місце з фізичної культури (вчитель Дудко Т.Б.)

Гнідий Дмитро (11 клас) -  ІІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Калінінська О.А.)



Учні-учасники ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад


Бука Катерина (10 клас) -  ІV місце з російської мови (вчитель Годійчук О.В.)
Яковенко Олексій (8 клас) - з математики (вчитель Калінінська О.А.)
Соколова Анастасія (8 клас) -
ІV місце з української мови та літератури (вчителі Савенкова К.В., Плоска Н.І.)

Список

учнів-переможців ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

у 2012-2013 навчальному році

 

Українська мова

1.     Тарасенко Анастасія, учениця 8 класу – ІІ місце.

2.     Соколова Анастасія, учениця 8 класу – ІІ місце.

3.     Горлова Вікторія, учениця 7-А класу – II місце.

4.     Даниленко Анастасія, учениця 11 класу – III місце.

5.     Деревська Світлана, учениця 7-Б класу – ІІІ місце

Російська мова

1.     Бука Катерина, учениця 10 класу – II місце.
2.    
Сіра Анна, учениця 11 класу – II місце.

 Англійська мова

1.     Бука Катерина, учениця 10 класу – II місце.
2.    
Даниленко Анастасія, учениця 11 класу – І місце.
3.    
Кучерява Наталя, учениця 11 класу – III місце.
4.    
Гнідий Дмитро, учень 11 класу – II місце.

 Математика

1.     Білоконь Владислав, учень 7-А класу – II місце.
2.    
Яковенко Олексій, учень 8 класу – I місце.
3.    
Настин Максим, учень 6-Б класу – ІІ місце.

Географія

1.     Данилюк Людмила, учениця 11 класу – II місце.
2.    
Двізов Павло, учень 10 класу – ІІІ місце.
3.    
Глушенко Юлія, учениця 8 класу – ІІІ місце.

 Біологія

1.   Конєв Владислав, учень 10 класу – І місце.
2.  
Шершнєва Єлизавета, учениця 9-Б класу – ІІ місце.
3.  
Глушенко Юлія, учениця 8 класу – ІІІ місце.

 Історія

1.   Данилюк Людмила, учениця 11 класу – І місце.
Історія рідного краю
1.   Двізов Павло, учень 10 класу – ІІІ місце.
2.  
Данилюк Людмила, учениця 11 класу – І місце.
Фізика
1.   Конєв Владислав, учень 10 класу – ІІІ місце.
Екологія
1.   Ткаченко Олександра, учениця 11 класу – ІІІ місце.

 Астрономія

1.   Гнідий Дмитро, учень 11 класу – ІІ місце.

 Інформаційні технології

1.   Конєв Владислав, учень 10 класу – ІІІ місце.
2.  
Гнідий Дмитро, учень 11 класу – ІІ місце
3.  
Ковальова Ангеліна, учениця 10 класу – ІІІ місце.

 Трудове навчання (технічні види праці)

1.   Лактіонов  Євгеній, учень 9-А класу – ІІ місце.
2.  
Черноокий Артур, учень 10 класу – І місце.
3.  
Карась Олег, учень 10 класу – ІІІ місце.

Трудове навчання (обслуговуючі види праці)

1.   Бойко Олена, учениця 9-Б класу – ІІ місце.
2.  
Бондаренко Анастасія, учениця 11 класу – І місце.

 Фізична культура

1.   Гнідий Дмитро, учень 11 класу – І місце.
2.  
Беспалова Ірина, учениця 11 класу – ІІІ місце.

 Педагогіка та психологія

1.     Ткаченко Олександра, учениця 11 класу – І місце.
2.    
Цеховська Валерія, учениця 11 класу – ІІ місце.

Поиск
Календарь
«  Декабрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
СКОРО
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Я маю право!
Я маю право!
Время жизни сайта

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтов - uCoz